Jdi na obsah Jdi na menu

Druhou část soutěže zahájily juniorky remízou na Kladně

26. 2. 2018

První utkání jsme si dokázali prohrát sami, když po slušně odehraném prvním setu (25:19), jsme ve druhém setu nedokázali proměnit dva setboly a nechali tak soupeře srovnat (24:26). Naše dominantní herní převaha se po té úplně ztratila a naopak soupeře naše zaváhání v koncovce druhého setu velmi povzbudilo. Třetí set se tak stal snadnou kořistí domácích (16:25). I čtvrtý set rozjely domácí hráčky velmi dobře a zanedlouho jsme prohrávali již o sedm bodů. I když jsme pak začali mohutně finišovat na vítězství ve čtvrtém setu to již nestačilo (22:25).

Druhé utkání jsme si již dokázali pohlídat. A až na třetí set, kde jsme nedokázali tolik bodovat naší největší "zbraní", jsme v celku snadno 3:1 vyhráli.