Jdi na obsah Jdi na menu
 


Juniorky přivezly z Klatov 5 bodů

10. 10. 2017

Plakat nad ztrátou bodu, či se naopak radovat z otočení výsledku druhého utkání, ve kterém jsme prohrávali již 0:2 na sety? Tuto otázku jsem si pokládal a hledal odpověď. Obávám se však, že ji najdu až při závěrečném bilancování.

Obdobně jako v prvním dvojkole proti Třebínu, jsme docela snadno a rychle, zvládli první utkání bez ztráty "kytičky" . Problémy nastaly až na začátku druhého utkání, kdy na zlepšený výkon soupeřů reagujeme s velkým zpožděním. Vůle po vítězství některých hráček (bohužel ne všech) a jejich emoční projev však dokáže náš výkon "nakopnout" a soupeře nakonec přehrát. Velkou pochvalu zaslouží kapitánka družstva Anča, ke které se v druhé polovině utkání přidala Majda (taktéž pochvala) za perfektně zvládnutou emoční práci, která vyvrcholila v náš konečný úspěch. Ostatní se toto musí rychle také naučit, pokud chceme pomýšlet na příčky nejvyšší. 

Za dva týdny přivítáme doma také dosud neporažený tým a to českobudějovickou Hlincovku. Zde se již naplno musí ukázat naše kvalita.