Jdi na obsah Jdi na menu

Juniorky zahájily sezonu dvěma výhrami

25. 9. 2017

První utkání bylo zcela v naší režii a v každém setu jsme se velmi rychle dostali do vedení a náskok uhájili až do konce.

Druhé utkání začalo zcela pochopitelně naším neúspěchem v prvním setu, neboť polovina našich hráček ještě "spala". Na utkání bylo umožněno pouze 10 min. rozcvičení. Zápas, který měl dle regulí začínat ve 14:35 (půl hodiny po ukončení předchozího zápasu), byl zahájen již ve 14:20. V této kategorii je kapitánka již plnoletá a bohužel na tuto skutečnost přistoupila a netrvala na přítomnosti trenéra a jeho názoru. Po prohraném prvním setu a změně sestavy se druhý a třetí set stal naší snadnou kořistí. Problémy pak nastaly až v setu čtvrtém, kdy jsme až do koncovky neustále dotahovali, ale naštěstí v koncovce jsme zase dominovali my a tak i z druhého utkání tři body zůstaly doma.