Pokud chcete stáhnout do svého Outlooku rozpis utkání klikněte zde

Příspěvky

Kadetky v sobotu 11.3. (11,14) proti KP Brno

6. 3. 2017

Tuto sobotu se rozhodne, kdo doplní České Budějovice a Ostravu v kvalifikaci o extraligu 17/18. Jestli to budou naše kadetky, či hráčky Brna. Obě utkání proběhnou v náhradní hale Rakouského gymnázia.

Vítězkami 1. Ligy kadetek se staly hráčky Mikulovky

27. 2. 2017

Naše kadetky to zvládly. V posledním dvojutkání si poradily s Táborem 3:2 a 3:0 a obsadily tak konečné první místo ve své soutěži.

Konečná tabulka

11.3. v kvalifikaci o extraligu tedy přivítáme v naší domácí hale družstvo Sokola Brno, které obsadilo 2. místo v moravské části.

Kadetky budou bojovat o extraligu

21. 2. 2017

I když zbývá ještě v sobotních utkáních doma s Táborem rozkrýt poslední otazník a to jestli půjdeme do baráže jako vítěz 1.ligy, nebo z druhého místa, je naše účast v závěrečných bojích o nejvyšší republikovou soutěž jistá.

Kadetky i po polovině jarní části drží první příčku

6. 2. 2017

Doslova zuby nehty, drží naše kadetky první místo ve skupině o postup do baráže o extraligu. 6 kol před koncem to bude, ale ještě velká dřina.

Aktuální tabulka

Kadetky vyhrály základní skupinu v 1. Lize

15. 12. 2016

Kadetky s celkovou bilancí 17 vítězství a 3 porážky ovládly podzimní část soutěže. Do jarní části tak postupují z prvního místa. Na jaře se ještě utkají s týmy Plzně, Karlových Varů a Tábora.

Kadetky nenechaly Kralupům ani bod

3. 10. 2016

Po výhrách 3:0 a 3:1 si naše kadetky udržely pozici lídra skupiny.

Z Červeného Kostelce vezeme jen 2 body

2. 10. 2016

3:2 a 1:3, tak jsme předehráli s Červeným Kostelcem v Trutnově

Kadetky si doma poradily s Nymburkem 2 x 3:1

29. 9. 2016

V sobotu 24.9. jsme vítězným dvojzápasem proti Nymburku získaly prvních šest bodů do nové sezóny. Hrály jsme v náhradní hale a po vyřešení menšího problému se sítí jsme bojovně nastoupily do prvního zápasu a první set bez větších problémů vyhrály. V druhém setu jsme hned ze začátku polevily a nechaly si Nymburk utéct, velké problémy nám dělala kapitánka na smeči a set jsme s 22 body prohrály. Celý zápas jsme nakonec dotáhly do vítězného konce. O pauze mezi zápasy jsme musely vyměnit blokařky a druhý zápas jsme jsme začaly prohraným prvním setem. Nakonec se nám podařilo celý zápas otočit a další tři sety vyhrát. Myslím, že novou sezónu jsme zahájily úspěšně a první zápasy se nám po všech stránkách zdařily.