Jdi na obsah Jdi na menu

Kadetky nenechaly Kralupům ani bod

3. 10. 2016

V sobotu 1.10. jsme se doma utkaly s Kralupy. Do prvního setu jsme nastoupily velmi dobře, ale začaly jsme zbytečně dělat nevynucené chyby a přestaly jsme útočit, a tak nás soupeřky pomalu dohnaly. Nakonec jsme se sebraly a set vyhrály. V druhém setu jsme začaly kazit podání, ale nakonec jsme set hravě zvítězily 25:11. Třetí set jsme nakonec s potížemi také vyhrály a tím i celý zápas 3:0.

Na další zápas jsme musely docela dlouho čekat, protože mezi námi se hrálo utkání mužů. Některé hráčky čekání unavilo, ale i tak jsme do prvního setu nastoupily vítězně – 25:17. Druhý set jsme rovněž vyhrály, i když jsme začaly hodně chybovat na příjmu. Ve třetím setu jsme bohužel polevily a začaly výrazně prohrávat. Naší kapitánce se zvýšila hladina glykémie, a tak jsme museli střídat za universál, protože jinou nahrávačku jsme neměly a kapitánku potřebovaly na další set. Měly jsme už tak prohraný set alespoň prodloužit, to se nám ale nepodařilo a prohrály ho 13:25. Třetí set jsme zahájily zase v původní sestavě a dotáhly do vítězného konce 25:17.

Ze sobotního dvojutkání jsme tedy získaly plných 6 bodů.