Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde hrajeme o víkendu 1.-2.12

30. 11. 2012

Po volnějším minulém víkendu pokračují tento víkend ve svých soutěžích téměř všechna naše družstva. Během víkendu jich bude v akci k vidění celkem 6.

Sobota

Starší žákyně tntokrát čekají souboje v Přeboru Prahy kadetek. Ve druhé lize budou zkoušet postoupit, nicméně tato soutěž pro ně slouží především jako doplňková a šanci dostvají i hráčky širšího kádru. Turnaj žákyně odehrají v tělocvičně TJ Sokol Kobylisy.

Kadetky budou pokračovat v Extralize kadetek. Tentokrát doma (DDM Praha 12, Herrmannova 24, Modřany) přivítají družstvo SK Španielka Řepy. Obě družstva mohou hrát bez nervů a volejbal si užívat. Vzhledem k systému soutěže se totiž výsledek těchto zápasů s největší pravděpodobností nebude započítávat do další části soutěže (Řepy budou zřejmě ve skupině o 1.-6. místo, zatímco naše družstvo ve skupině o 7.-12. místo).

Juniorky B se od 10 a 14 hodin představí v dalším dvojutkání Ligy juniorek na půdě Klatov. Doma se jim podařilo Klatovy jednou porazit, tak by bylo dobré, pokud by to minimálně zopakovaly i na půdě soupeře.

Neděle

V neděli bude odehráno další kolo Přeboru Prahy mladších žákyň. Mladší žákyně A se představí ve druhé lize, která se odehraje na ZŠ Na Šutce. První utkání odehraje naše áčko od 10 hodin. Mladší žákyně B budou hrát ve třetí lize. Ta se uskuteční u nás na ZŠ Mikulova. Turnaj začíná v 10 hodin, naše družstvo však první zápas čeká až v 11:40.

Juniorky A se představí v Lize juniorek na půdě dosud beznadějně posledního Bedřichova a tak cokoliv jiného než zisk 6 bodů by byl pro naše družstvo neúspěch. Zápasy začínají v 10 a 14 hodin.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář