Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde hrajeme o víkendu 10.-11.11

9. 11. 2012

Následující víkend se v akci představí 4 družstva našeho oddílu.

Sobota

Starší žákyně budou pokračovat druhým kolem Přeboru Prahy starších žákyň. Představí se znovu ve druhé lize, která se tentokrát odehraje v tělocvičnách Dansportu (ZŠ Emy Destinové). Zápasy začínají v 9 hodin.

Kadetky se v domácí hale (DDM Praha 12, Herrmannova 24, Modřany) utkají v Extralize kadetek s Loko Plzeň. Jde o souboj dvou týmů, které zatím nevyhrály žádný zápas. Družstvo které prohraje, se tak velmi výrazně již nyní přiblíží nutnosti obhajovat svou extraligovou účast na konci sezony v baráži. Doufejme tedy, že naše hráčky konečně urvou vítězství. Zápasy začínají ve 12 a 16 hodin.

Juniorky pokračují v dalších zápasech ligy juniorek. Obě naše družstva tentokrát cestují za soupeři mimo Prahu. Áčko hraje od 11 a od 15 hodin v Benešově, Béčko od 9 a 13 hodin v Táboře. Zatímco Áčko potřebuje nutně dvě výhry pro posílení šance na pokračování ve skupině o 1-6 místo, pro Béčko budou tyto zápasy veledůležité z pohledu účasti či vyhnutí se baráži.

 

V neděli žádné naše družstvo nehraje, všichni naši příznivci si proto mohou v klidu vychutnat Svatomartinskou husu zapíjenou dobrým Svatomartinským vínem:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář