Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde hrajeme o víkendu 13.-14.10

10. 10. 2012

Pražské i republikové soutěže jsou již v plném proudu. Následující víkend bude k vidění znovu celkem 6 našich družstev.

Sobota:

Přípravku čeká vůbec jejich prní turnaj ve volejbalovém životě. Odehraje s družstvy PVK Olymp Praha přátelský turnaj na ZŠ Jakutská. První utkání začnou v 9:15.

Starší žákyně čeká první turnaj v Přeboru Prahy starších žákyň. Soutěž zahají ve druhé lize a kdo chce vidět, zda se jim podaří postup do první ligy, má možnost od 9 hodin na ZŠ Brdičkova na Lužinách.

Kadetky hrají další dvojzápas v Extralize kadetek. Tentokrát se představí na půdě SK Španielka Řepy. Zápasy začínají v hale ZŠ T. G. Masaryka v Ruzyni v 10 a 14 hodin.


Neděle:

Mladší žákyně B hrají Přebor Prahy minivolejbalu (1. kolo, 4. ligu) na Kometě (ZŠ Na Šutce). Čeká je 5 utkání. První utkání hrají od 9 hodin.

Juniorky A pokračují dalšími zápasy v lize juniorek. Tentokrát se představí doma (DDM Praha 12, Herrmannova 24, Modřany) proti Bedřichovu. Jejich utkání začínají v 10 a 14 hodin.

Juniorky B také pokračují dalšími zápasy v lize juniorek. Představí se rovněž doma (stejná hala jako juniorky A) a přivítají Klatovy. Svá utkání zahájí ve 12 a v 16 hodin.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář