Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde hrajeme o víkendu 19.-20.1. 2013

18. 1. 2013

Následující víkend se představí 5 našich družstev.

Sobota

Starší žákyně budou v dalším kole Přeboru Prahy bojovat o návrat do 1. ligy. Jejich turnaj 2. ligy se uskuteční v prostorách tělocvičny Gymnázia J. Keplera na Pohořelci. Naše družstvo čeká první utkání v 11 hodin.

Kadetky čeká veledůležitý dvojzápas na půdě Loko Plzeň. Tyto zápasy se budou oběma družstvům započítavat do skupiny o 7.-12. místo a budou klíčové v boji o případné vyhnutí se baráže. Zápasy se hrají od 10 a 14 hodin.

Také obě naše juniorská družstva čekají velmi důležité dvojzápasy. Obě družstva se představí na domácí půdě (DDM Prahy 12, Herrmanova ulice v Modřanech). Juniorky B čeká utkání s Táborem (od 12 a 16 hodin) a stejně jako kadetkám tam půjde o vyhnutí se baráže. Juniorky A přivítají od 10 a 14 hodin Benešov a potřebují uhrát výsledek, který je posune do bojů o 1.-6. místo. To znamená uhrát více bodů než v souběžně hraných zápasech uhrají Kralupy doma s Řepami a zároveň však i při nulovém zisku Kralup získat alespoń jeden bod, aby se z postupu mezi nejlepších 6 nakonec neradoval Benešov.

Neděle

V neděli se představí některé mladší žákyně v Přeboru Prahy v minivolejbale. Tentokrát se představí již ve druhé lize, tak uvidíme, jak se jim tam bude dařit. Turnaj pro naše družstvo začíná ve 12:30 v tělocvičně ZŠ Na Šutce v Kobylisích.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář