Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde hrajeme o víkendu 3.-4.11

1. 11. 2012

Zatímco minulý víkend byly v akci pouze naše starší žákyně, tento víkend budou naopak při zápasech k vidění všechna naše ostatní družstva, jen starší žákyně budou mít volno. Celkem se tak tento víken představí v akci 6 našich družstev.

Sobota

V sobotu proběhne od 9 do 12 hodin u nás na Mikulovce turnaj pro přípravku. Hráčky této nejmladší kategorie tak budou znovu sbírat herní zkušenosti. Pozvání na turnaj přijala znova družstva Olympu a tentokrát i ČZU.

Po nich se na Mikulovce v Přeboru Prahy představí mladší žákyně A i B. Obě družstva jsou pro druhé kolo ve druhé lize a diváci se tak dočkají i prvního oficiálního derby (to neoficiální dopadlo na soustředění 4:0 pro áčko). Turnaj začíná ve 13 hodin, derby přijde na řadu cca v 15:30.

Kadetky se znovu pokusí o nějaký, alespoň dílčí úspěch, v extralize kadetek. Tentokrát se představí na jihu Čech  na půdě dosud neporaženého družstva Madeta České Budějovice. Zápasy se však odehrají v Českém Krumlově a začátky jsou v 10 a 14 hodin.

 

Neděle

V neděli pokračují ve svých zápas v lize juniorek družstva Juniorek A i B. Obě družstva hrají tentokrát v naší domácí hale (DDM Praha 12, Herrmannova 24, Modřany). Od 10 a 14 se představí áčko proti Španielce Řepy a od 12 a 16 bude bojovat béčko proti Třebínu.

 

Všichni naši příznivci jsou srdečně zvání. Vstup na všechna utkání je zdrama

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář