Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kvalifikace Přeborů Prahy starších a mladších žákyň

9. 9. 2012

V sobotu 8.9 proběhla kvalifikace Přeboru Prahy starších žákyň. Našemu družstvu nakonec jen velmi těsně unikl postup do první skupiny až v posledním možném zápase a soutěž tak zahájí ve druhé lize. Trenér Pavel Müller ke kvalifikaci řekl: "Škoda rozhodujícího zápasu. Pro holky to byl pátý zápas v řadě a některé již bohužel fyzicky nestačily".

V neděli 9.9 se o nasazení do skupin utkaly mladší žákyně. Družstvo A se nakonec dostalo do druhé ligy. Trenér Zdeněk Majer (který den před tím slavil narozeniny) k výsledku řekl: "Ve druhé lize jsme zaslouženě, na první ligu nám prozatím trochu chybí."

Družstvo B nakonec v klíčovém zápase o druhou ligu neuspělo a soutěž tak zahají ve třetí lize. Trenér Martin Lepič kvalifikaci komentoval takto: "První tři zápasy jsme zahrály poměrně slušně. bohužel ve čtvrtém rozhodujícícm zápase jsme nedokázali zopakovat soustředěný výkon ze třetího zápasu a prohrály. Čtvrtý zápas byl z naší strany nejméně povedený z celé kvalifikace. V prvním kole se však pokusíme třetí ligu vyhrát a postoupit do druhé ligy, kam si myslím, že výkonnostně patříme."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář