Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velká ceny Prahy v minivolejbale

23. 9. 2012

V sobotu se uskutečnila Velká ceny Prahy v minivolejbale. Náš oddíl měl zastoupení v modrém a oraznžovém minivolejbale.

V oranžovém volejbale to byly pro holky vůbec první soutěžní zápasy v životě. Holky se zápas od zápasu zlepšovaly a byla na nich vidět velká bojovnost a radost ze hry. Nakonec jsme turnaj ukončily s bilancí 2 výhry, 3 prohry. Jejich herní projev se mi moc líbil!

V modrém volejbale, který byl zároveň kvalifikací do Přeboru Prahy minivolejbalu naše hráčky vyhrály jen jednou, 4 x prohrály a tak soutěž zahájíme v poslední skupině. Kromě docela tragického podání byl u holek špatný i herní projev. To, co zdobilo ty mladší, tedy obrovské emoce po podařeném i zkaženém balonu, u těch starších zcela chybělo. I výkon starších holek se sice během turnaje postupně zlepšoval, ale na ostatní to přesto nestačilo. Snad příště předvedeme lepší výkon.

 

Náhledy fotografií ze složky Minivolejbal


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář