Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledkový servis z víkendu 6.-7.10

7. 10. 2012

Sobota

Starší žákyně v kvalifikaci Přeboru Prahy kadetek neuspěly s postupem do první ligy a soutěž tak zahájí ve druhé lize. Přesné výsledky a vyjádření trenéra bude později.

Kadetky vstoupily do extraligy zápasy proti Olympu. Proti jednomu z favoritů soutěže nakonec nestačily a prohrály 2x 0:3. Trénér zápasy zhodnotil těmito slovy: "Nehráli jsem úplně špatně, ale vydržely jsem být vyrovnaným soupeřem Olympu pouze části setů. Celkově se naše hráčky nedokázaly vyvarovat chyb, které způsobila nervozita z prvního extraligového utkání. Soupeř vyhrál zaslouženě."

Juniorky B prohrály 2x na Hlincovce 0:3. Trenér zápasy hodnotí takto:"Nejvíce byla znát absence naší nemocné kapitánky, ostatní, i přes naprůměrný výkon, nedokázaly porážkám zabránit."

.

Neděle

Juniorky A dvakrát vyhrály 3:1 na půdě nebezpečnýchg Kralup. Jejich trenér zápasy hodnotil takto: "V prvním utkání jsme si vcelku jasně pohlídali výsledek a až na třetí set jsme si vždy dokázali vytvořit dostatečný náskok a utkání dovést do vítězného konce. Do druhého utkání jsme vstoupili s uspokojením, že vše půjde tak hladce, jak v prvním utkání. Soupeř nám však předvedl svou sílu a my jsme měli co dělat, aby po prohraném prvním setu, jsme uhráli koncovku toho druhého. Naštěstí díky velké bojovnosti mezi prvním a druhým technickým oddechovým časem se podařilo druhý set dovést do vyrovnaného stavu. Třetí a čtvrtý set byl již opět plně v naší režii a dovedli jsme utkání do vítězství a tak z Kralup odvážíme zaslouženě všech šest bodů."

Mladší žákyně A se udržely ve druhé lize Přeboru Prahy mladších žákyň, i když trenér s jejich výkonem nebyl zcela spokojen.

Mladší žákyně B porazily ve třetí lize Přeboru Prahy postupně Kometu B 2:1 (tie-break 15:7), Pečky 2:1 (tie-break 17:15), Benešov 2:0 a EKO Praha 2:1 (tie-break 15:5) a postoupily tak pro příští kolo do druhé ligy. Trenér jejich vystoupení zhodnotil takto: "Jsem spokojen především s předvedeným herním projevem družstva. Na družstvu byla oproti kvalifikaci vidět bojovnost a snaha porvat se o každý balon. Čtyři výhry a postup do druhé ligy jsou k tomu již jen ten pověstný bonbonek na dortu. Vyhráli jsme tři tie-breaky, což svědčí o značné morální síle družstva. Chci také poděkovat rodičům hráček, kteří vytvořili v tělocvičně vynikající atmosféru, která holkám k tomuto výkonu pomohla. Příští turnaj bychom se chtěli ve druhé lize udržet."

 

Náhledy fotografií ze složky PP ml žní 1 kolo

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář