Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky z víkendu 10.-11.11

12. 11. 2012

O tomto víkendu hrála naše družstva jen v sobotu a příliš se nám tentokrát nedařilo.

Starší žákyně zůstávají i pro příští turnaj ve druhé lize Přeboru Prahy starších žákyň, když jim postup unikl pouze o jeden set. V sobotu odehrály další kolo své soutěže ve druhé lize. Na postup opět nedosáhly, ačkoliv prohrály jen jednou s nepostupujícím Dansportem, ale o postup přišly dvěma výhrami "jen" 2:1 se Španielkou a Pečkami, zatímco postupující Střešovice porazily 2:0. Na hřišti se postupně vystřídaly všechny hráčky, žádná sice nepřekvapila, ale žádná ani nezklamala.

Kadetky hrály v Extralize s Loko Plzeň 0:3 a 2:3. Získaly tak první svůj bod v soutěži, nicméně jsme od tohoto dvojzápasu očekávali vyšší bodový zisk. Takto se již nyní, po třetině soutěže, značně přiblížily hrozbě účasti v baráži.

Juniorky A prohrály v Benešově 2:3 a 1:3 a zkomplikovaly si tak boj o postup do skupiny o 1-6 místo. Trenér utkání komentoval takto: "Boj o postup jsme si nezkomplikovali, neboť pokud budeme nahoře, v což doufám, zápasy s Benešovem se nám počítat nebudou. Výsledek rozhodně nechci zlehčovat, ale sestava oslabená o tři hráčky základu navíc neměla. Dalo by se říct, že můžeme být rádi za ten bod co jsme přivezli.

Juniorky B hrály v Táboře 1:3 a 3:2 a tady platí to samé, jako u kadetek, Jedna výhra s tímto soupeřem je poměrně málo a pro vyhnutí se baráži bude muset družstvo v dalších zápasech bodovat výrazně více. Komentář trenéra: "Sobotní zápasy odehrané v Táboře byly poznamenány rozšířenou marodkou, těsně před zápasem onemocněla i kapitánka našeho týmu. S hratelným soupeřem jsme v sedmi hráčkách odehráli dvě vyrovnaná utkání. V prvním se nám nepodařilo eliminovat vysokou smečařku Tábora a prohráli jsme po boji 3:1. V druhém utkání, opět hraném bez střídání, jsme podali, i přes únavu, výborný výkon a v hodně okleštěné sestavě jsme utkání dotáhli do tie breaku. Výborným servisem jsem si vypracovali náskok 8:1 při změně stran a dotáhli utkání do vítězného konce a připsali si důležité 2 body"

Komentáře ostatních trenérů k jednotlivým utkání snad budou brzo dodány.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář