Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky z víkendu 12.-13.1

13. 1. 2013

V sobotu dopoledne se na Mikulovce uskutečnil další turnaj pro přípravku. Turnaje se zúčastnilo 5 našich družstev a 1 družstvo Olympu. Naše družstva nakonec obsadila 1.-5. místo, na hosty z Olympu zbylo až poslední místo. Turnaj vyhrálo družstvo ve složení Anička, Kája a Terka Víchová. Jejich vítězství je o to cennější, že již nemohly žádný balon chytat a musely vše odbíjet. Přesto dokráčely až k celkovému vítězství. Terka Víchová tak má úchvatnou bilanci, když zatím byla členkou vítězných družstev ve všech 3 turnajích, které proběhly. Nicméně i ostatní naše družstva předvedla sympatický výkon a je vidět, že výkon všech holek jde stále nahoru. Další turnaj pro přípravku bude zřejmě někdy v březnu.

Odpoledne se pak v našich domácích tělocvičnách utkaly se soupeřkami mladší žákyně B. Souboje ve třetí lize Přeboru Prahy tentokrát odehrály pouze v 6 hráčkách a to ještě jedna z nich (Leona), se teprve 2 hodiny před začátkem prvního utkání vrátila z hor z Francie... Nicméně na hřišti to moc poznat nebylo. Všechny soupeře jsme zatlačily velmi dobrým podáním (za 4 utkání jsme soupeřúm nasázeli podáním celkem rovných 100 přímých bodů), poměrně slušně jsme přijímaly (obdržely jsme celkem pouze 18 es) a tak jsme i přes některé  chybky celkem v pohodě všechna utkání vyhrály 2:0 a pro příští (již předposlední) turnaj postoupily do druhé ligy.

Kadetky v Extralize poprvé vyhrály, když porazily vedoucí Madetu 3:2. Druhý zápas jsme podlehly 0:3. Ačkoliv Madeta k nám nepřijela v nejsilnější sestavě, první vítězství je pro nás velmi cenné a snad na něj holky navážou příští týden v klíčových zápasech na půdě Loko Plzeń.

Juniorky B podlehli v Třebíně 2:3 a 1:3. Byly to zápasy které z pohledu tabulky a další fáze soutěže nic neřešily. Toto družstvo čeká důležitý dvojzápas příští sobotu, kdy přivítá Tábor.

V neděli juniorky A nejprve porazily Řepy 3:2, avšak v druhém utkání podlehly 1:3. Díky překvapivému zaváhání Kralup na půdě dosud beznadějně posledního Bedřichova snad nakonec našemu áčku postup do skupiny o 1.-6.místo neunikne, avšak případná účast v baráži o extraligu se jim tímto výsledkem značně vzdálila.

Starší žákyně v Přeboru Prahy kadetek porazily Kometu B 2:0, Studio Sport 2:1, avšak porážka 1:2 od SAVA (ačkoliv první set naše hráčky vyhrály jednoznačně 25:13) způsobila, že zůstávají ve druhé lize i pro poslední turnaj.

Mladší žákyně A ve druhé lize Přeboru Prahy mladších žákyň porazily Olymp C i SAVO 2:0, když v těchto zápasech skvěle zvládaly koncovky (3 ze 4 setů vyhrály nejtěsnějším rozdílem 2 bodů). Dále porazily Danport 2:1, nicméně prohra s Kometou "A" 0:2 je odsunula na konečné druhé míst. Příští kolo se tak ve druhé lize znovu utkají obě družstva Mikulovky.

 

Náhledy fotografií ze složky Super mini 3 kolo

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář