Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky z víkendu 13.-14.10

14. 10. 2012

sobotu hrály starší žákyně první kolo Pražského přeboru.  Zde je komentář trenéra: "Optimismus postupu utrpěl první trhlinu už na samém konci pátečního tréninku, kdy si Šíša šlápla s Cvrčkem pod sítí a odnesla to zhmožděnými vazy v kotníku. Druhá trhlina v očekávání nastala hned po první prohře 1:2 s Olympem „C“ .  Druhý zápas se Španielkou jsme vyhráli sice 2:1, ale s Dansportem jsme kazili podání a těžce projeli první set a ve druhém jsme to zlepšeným výkonem už nezachránili. Poslední zápas se Savem jsme pak vyhráli 2:0 a obsadili ve druhé lize 3. místo. Žádná velká sláva se tedy nekonala, snad příště."

Svůj první turnaj v životě odehrála přípravka. Postavili jsme 3 družstva, Olymp 5 a tak hrálo turnaj celkem 8 družstev. My nakonec obsadili krásné 1., 2. a 4. místo. Hodnocení trenéra: "Objektivně je však nutno přiznat, že my jsme více využívali možnost balony chytat, zatímco soupeř více odbíjel a proto kazil. Náš herní projev však nebyl špatný a i přes mírné výkyvy jsem s holkami spokojen. Doufám, že na příští turnaj jich půjde ještě více. Turnaj se odehrál v přátelské atmosféře za vydatné účasti rodičů."

Kadetky v extralize kadetek dvakrát prohrály na půdě Španielky, když se jim nepodařilo získat ani jeden set.

V neděli se mladší žákyně účastnily prvního kola Přeboru Prahy minivolejbalu. Hodnocení trenéra: "3x jsme zvítězili 2:0, jednou jsme měli prohranou remízu (1:1 na sety, ale horší součet balonů než soupeř) a jednou vyhranou remízu. Nicméně protože jsme se chovali jak Jánošík a body jsme ztráceli se slabšími družstvy, zatímco konkurenty o postup jsme poráželi 2:0, nakonec jsme skupinu vyhráli a pro další kolo postoupili do 3.ligy. Holky hrály docela dobře, fandily si a snad se i braly k srdci mé pokyny a snažily se postupně eliminovat své technické chyby."

Juniorky A porazily v lize juniorek 2x zcela jednoznačně Bedřichov. Trenér hodnotil oba zápasy takto: "Vyhráli jsme oba zápasy naprosto zaslouženě. Naše herní zkušenosti oproti soupeři, který byl v průměru o dva roky mladší, byly zásadní. Měli jsme možnost vyzkoušet i herní varianty, které bychom si normálně nemohli dovolit. Jsem zcela spokojen s výsledkem, avšak výkonnostně máme ještě hodně co zlepšovat, hlavně přihrávku. Příští víkend nás čeká Jihlava, která dle výsledků je rovnocená družstvu Kralup a po tomto dvojutkání se uvidí, zda-li půjdeme vstříct baráži o extraligu."

Juniorky B hrály s Klatovy a po prvním vyhraném utkání ve druhém podlehli. Trenér zápasy hodnotil takto: "První dva domácí zápasy Juniorek B nad očekávání. Vzhledem k nemocnosti hráček byla vydřená výhra z prvního zápasu ukázkou bojovnosti a nasazení. Juniorky odehrály díky nemocem oba zápasy v šesti a liberem. Druhý zápas už byl jasnou záležitostí hráček VK Klatovy."

 

 

Náhledy fotografií ze složky Super mini 1 kolo

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář