Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky z víkendu 19.-20.1

21. 1. 2013

Uplynulý víkend se nám výsledkově příliš nevedlo.

Juniorky A sice získaly do tabulky v zápasech s Benešovem 4 body po vítězství 3:1 a prohře 2:3, nicméně protože Kralupy porazily 2x Španielku, v celkovém pořadí nakonec o jeden jediný set předstihly naše hráčky a obsadily tak na jejich úkor 3. místo. Naše hráčky jsou 4. a čeká je tak boj jen o 7.-12. místo. V této skupině se bojuje o vyhnutí se baráži o zachránu. Naše družstvo má na barážová místa náskok luxusních 10 bodů a může tak zbytek soutěže odehrát víceméně bez nervů z výsledků.

Juniorky B hrály s Táborem 0:3 a 3:1. Béčko také čeká boj o vyhnutí se baráži. Pro ně to bude složitější, neboť na místo zaručující vyhnutí se baráži v tuto chvíli ztrácejí 3 body.

Kadetky neuspěly v Extralize v Plzni a 2x podlehly 1:3. Kadetky se soupeřkám vyrovnaly na útoku, nicméně problém byl se k útoku vůbec dostat, protože jsme zcela jednoznačně zaostávaly na příjmu. V prvním utkání naše hráčky obdržely 22 es, zatímco soupeř pouze 9. Znamená to, že do druhé části soutěže jdou s jediným bodem a pokud se chtějí vyhnout baráži, budou jich muset ještě hodně přidat. Na "nebáražové" místo nyní ztrácejí 12 bodů. To navíc patří Loko Plzeň, s kterou již hrát nebudou. Nejbližší soupeř na nebarážovém místě, kterému můžeme vzít body, je tak dokonce 15 bodů před námi.

 

  V P B
Olymp 7 1 22
Frýdek - Místek 5 3 16
Přerov 6 2 16
Loko Plzeň 5 3 13
Vysočina 1 7 4
ZŠ Mikulova 0 8 1

Starší žákyně ve druhé lize Přeboru Prahy neuspěly a nepodařilo se jim postoupit. Zůstavají tak ve stejné lize i pro příští kolo.

Mladším žákyně v minivolejbale (tj. ty, které nedostávají tolik prostoru v šestkovém volejbale) ve druhé lize 2 x vyhrály 2:0, 2 x  hrály 1:1 a jednou podlehly 0:2. Ve druhé lize tak obsadily druhé místo a suveréně se tak v této lize udržely i pro příští turnaj.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář