Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky z víkendu 8.-9.12

10. 12. 2012

Jak hrály starší žákyně? Vyhrály všechny zápasy ve druhé lize a pro příští kolo Přeboru Prahy postoupily do ligy první.

Kadetky v extraliza 2 x hladce podlehly VŠ Plzeň. Do koncovky se dostal pouze první set druhého utkání, ale ani ten naše hráčky pro sebe nezískaly. Tabulku tak stále uzavírají s jediným získaným bodem.

Mladším žákyním se v minivolejbale dařilo. Tentokrát se turnaje zúčastnily trochu zkušenější hráčky než obvykle a výsledkem byly 4 výhry 2:0 a jedna vyhraná remíza. Naše hráčky tak suveréně ovládly třetí ligu a pro příští turnaj postoupily do ligy druhé.

Juniorkám se příliš nedařilo. Juniorky B podlehly 2 x jasně Střešovicím 0:3, když pouze v jednom setu uhrály alespoň 18 bodů.  Juniorky A nestačily na Jihlavu, které podlehly 0:3 a 2:3. Účast v baráži o extraligu se jim tak velice značně vzdálila a budou mít plné ruce práce, aby si zajistily alespoň místo ve skupině o 1.-6. místo.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář