Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky z víkendu 9.-10.2

11. 2. 2013

Kadetky doma v extralize hostily Přerov. Prohrály 1:3 a 0:3. Tím se znovu značně vzdálily od přímé záchrany v soutěži a tak se již mohou pomalu připravovat na baráž.

Juniorky A si užily volejbalovou neděli a s Hradcem Králové hrály 2:3 a 3:2. V obou utkáních platilo, že vítěz vyhrával 1., 3. a 5. set. Z pohledu tabulky se naše juniorky znovu vzdálily baráži a jak jsme psali již dříve, s udržením by neměly mít žádný problém.

Juniorky B si svou situaci zkomplikovaly, když v Ústí nad Labem získlay do tabulky po výsledcích 3:2 a 1:3 pouze 2 body. V prvním utkání vyhrály úvodní dva sety, pak však nechaly soupeře vyrovnat a zápas pro sebe rozhodly až v těsném tie-breaku (17:15). Ve druhém utkání pro sebe získaly první set, pak však již nestačily a další tři sety ovládly hráčky Ústí.